بزرگترین نماینده فروش عمده دستمال کاغذی

نمایندگی پرگل سلولز جزو اولین و برترین نمایندگان پخش محصولات بهداشتی همچون دستمال کاغذی، دستمال سفره، دستمال دلسی، سفره و دیگر لوزم بهداشتی به صورت عمده می باشد.
با وجود اینکه نمایندگی پرگل سلولز کار خود را از حدود سال 1390 شروع کرده است و کمتر از یک دهه تجربه در این زمینه را دارا می باشد، هم اکنون موفق شده است که بیشترین میزان ارسال بار را به شهر های مختلف کشور عزیزمان داشته باشد.
این کمپانی علاوه بر پخش محصولات در داخل کشور موفق به صادرات محصولات مهمی همچون دستمال کاغذی به خارج از کشور نیز شده است که با استقبال زیادی رو به رو شد اما به دلیل نوسانات بازار ارز قیمت ها بالا رفته و این امر نسبت به گذشته دچار افت شده است.

نمایندگی پرگل سلولز قصد دارد تا در سال های آتی با ارائه خدمات بهتر و پربار تر کلیه قدرت بازار را به دست گرفته و محصولات را با قیمت مناسب تری به دست مشتریان برساند.

شروع کار نمایندگی پرگل سلولز را می توان از اواخر سال 1389 تخمین زد، این نمایندگی از همان ابتدا با برند های معتبری همچون بیتا، مینا و مرحبا خود را به مشتریان معرفی نمود و حال نیز در حال توسعه برند های محصولات خود می باشد، تمامی محصولات عرضه شده در این سال ها با رضایت مشتریان همراه بوده است و در مواردی که اشتباهی رخ داده، نمایندگی تمام سعی خود را برای جبران آن اشتباه انجام داده است. از این پس نیز قرار است تا بازهم نمایندگی پرگل سلولز با در بر داشتن بهترین قیمت های برای محصولاتی همچون دستمال کاغذی عمده و دیگر محصولات بهداشتی قبل از هر چیزی به فکر رضایت مشتریان باشد.